Síly temna (The Covenant)

6. listopadu 2008 v 20:44
Síly temna
iginální název: Covenant, The
Žánr: Akční, Horor, Thriller
Rok výroby: 2006
Režie: Renny Harlin


Hrají : Steven Strait (Cahleb), Toby Hemingway (Reid), Kyle Schmid (Aaron), Chace Crawford (Tyler), Sebastian Stan (Chase), Laura Ramsey (Sarah), Jessica Lucas (Kate), a další . . . .


O Filmu : Cahleb, Aaron, Reid a Tyler jsou studenti elitní školy Spenser Academy, jsou považováni za nejzkaženější studenty na škole, ale to není to jediné co je spojuje! Ve svém okolí jsou známí jako Synové Ipswiche a tito 4 sdílejí jedno 300 let staré tajemství. Na pohled vypadají jako obyčejní kluci, ale zdání klame, ve skutečnosti jsou to mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Následníkem se vždy stává nejstarší syn z rodu, který získá nadpřirozenou sílu, která se zvětší po dovršení 18. let a až mu jeho otec odevzdá tu svoji, získá plnou moc. Budou mít silnou vůli , aby ustály takovou sílu???- Synové Ipswiche se vydají na párty, kde potkají Aaronovu přítelkyni Kate se Sarah. Sarah je nová studentka a zároveň spolubydlící Kate. Sarah se zakouká do Cahleba, což se nelíbí Reidovi a ten se začne předvádět se svojí magií. V tu chvíli se kolem kate začne motat Chase. Chase je stejně jako Sarah nový student, který se ke všem chová přátelsky. Druhý den po párty policie najde mrtvého studenta ze Spenser Academy. Tu noc začne Cahleb mít noční můry ve kterých umírají jeho přátelé a cítí že někdo používá temnou sílu. Podezřívá z toho Reida, který se poslední dobou přestává ovládat. Když však při závodu s Chasem v plavání volným stylem narazí hlavou do kraje bazénu a před nárazem uvidí jeho černé oči, je mu jasný že Chase je jedním z nich, s tím rozdílem že jde proti nim. Chase pošle na Kate kletbu, Aaron se s ním utká, ale neúspěšně a skončí v nemocnici. Cahleb pozve Sarah na jarní slavnost, shodou okolností má v ten den Cahleb 18. narozeniny, což znamená že dospěje a získá větší sílu. Chase se snaží dostat Cahlebovu sílu a proto unese Sarah a sešle na ni kletbu. Cahleb se s Chasem utká, ale moc dobře si nevede, avšak nevzdává se a bojuje z posledních sil, ve chvíli kdy to málem vzdává dospěje a získá větší sílu, ale i tak mu jeho síla nestačí. Cahlebova matka jede za jeho otcem a prosí ho aby mu odevzdal svoji sílu. Právě když si Chase myslí že má výhru jistou, Cahleb získá plnou sílu a porazí ho, čímž všechny kletby zruší. Pak zachrání Sarah z hořící stodoly, zavolá hasiče a odjede se Sarah za ostatními. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 saril saril | 27. listopadu 2008 v 15:47 | Reagovat

tak tenhle film je docela good...chvilema docela prdelXD

2 Niala Niala | Web | 29. dubna 2011 v 17:11 | Reagovat

OMG,bez urážky,ale nespletla jsi se trošilinku?!
Aaron není jejich členem,kluk kate je přece Pogue Parry(Taylor Kitsch,můj idol mimochodem)a ne ten idiot kterej na začátku bránil tu zrzku Kiru.
Opravdu tě tu nechci urážet,ale trošku víc jsi si spletla jména.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama