Omarion Grandberry

9. října 2008 v 17:17
Povolání: zpěvák, herec
Věk: 23
Datum narození: 12. 11. 1984
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Štír
Člen skupiny: B2K


Omarion Grandberry se narodil v americkém státě Kalifornie jako Omari Ishmael Grandberry. Je clenem skupiny B2K. 22 února 2005 vydal své sólové album "O".
Když vyšel Omarionův pozlacený debut "O" s podklady od jmen jako The Neptunes či Underdogs teprve na konci února loňského roku, kalifornský R&B zpěvák, který byl mimochodem již ve svých patnácti letech členem dva roky zpátky rozpadnuvšího se "boy bandu" B2K, již má dokončeno album nové. Jeho název "21" je opět jednoduchý jako facka a po prvním singlu "Entourage" vychází poslední říjnový den u Epic Records.

Mimo ní se zpěvák, který mimochodem vypomohl s trackem "Let Me Hold You" Bow Wowovi, jemuž se ovšem bude nálepka rapujcího dítětě strhávat ještě hodně dlouho horko těžko, objeví v několika filmech. Tím prvním bude horor "Somebody Hlep Me", kde se vedle něj představí i stejný žánr brázdící kolega Marquest Houston. Následovat by pak ještě měly snímky "Drama", nebo "Reggaeton" popisující příběh bronxského rappera "neplánovaně" hledajícího azyl v Portoriku, které ukáží, nakolik to Omarion myslí s celovečerními snímky vážně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama