Říjen 2008

Tak tady je pár slovíček...

30. října 2008 v 14:57 | saril
mít hubu kolem hlavy => intenzivně se smát
směj se hezky => měj se hezky
olbram => týpek, který se přílisto zubí
gebit se => smát se
rozhodit koutky => rozesmát se
vyřehtaný, vysmátý, vytlemený => usměvavý, spokojený
bábovka => pěkná holka
bekyna => back side (na snowboardu)
bruntál => brutální, extrémní
bulvínek => vykulený jedinec
bůr => 5 Kč
čapek => brankář (např. ve stolním fotbálku)
čekovat, očekovat => omrnkout, podívat se na to
čento => 100 Kč
čepičář => pomalý důchodce za volantem
čmuchyna => pes, kočka
dělo => facka
fičák => jízda, rachot
fo3 => všichni muži nad 30
fróňa => front side (na snowboardu)
Fucklaf => Václav (hip hop slang)
hároši => děti
hadr => 1000 Kč
haluz => náhodný, nechtěný gól/bod při sportu
hokejka => hokejista
hláška => vtipná či komická poznámka
jet kaši => jet šíleně rychle, nebezpečně
jet šišky => jet velmi rychle
kocour => kocovina

Drew Fuller

12. října 2008 v 19:07gepardi

11. října 2008 v 14:29
anime zvířátka

11. října 2008 v 14:18


Omarion Grandberrry

11. října 2008 v 13:28


abeceda

10. října 2008 v 21:53barevné obrázky

10. října 2008 v 17:57 | saril
music=o*

9. října 2008 v 23:37 | saril
vlci

9. října 2008 v 22:48

moje fotečky

9. října 2008 v 22:09
očička

9. října 2008 v 18:01


animky

9. října 2008 v 17:39

Channing Tatum

9. října 2008 v 17:24
Povolání: herec
Věk: 28
Datum narození: 26. 04. 1980
Místo narození: Cullman, Alabama, USA
Znamení: Býk

Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints (2006, r. Dito Montiel), které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník (She's The Man, 2006, r. Andy Fickman) inspirovaném Shakespearovou Dvanáctou nocí.

Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane
do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku Let's Dance (režie Anne Fletcher). Zahrál si i v jeho pokračování coby bratr Andy.

Channing Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě. Ve 21 letech natočil svoji první
reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě televizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti (Havoc, r. Barbara Kopple) a pak v Coach Carter (r. Thomas Carter). Ten samý rok si ještě zahrál motorkářskou hvězdu Rowdyho Sparkse ve filmu Supercross (r. Steve Boyum) a také získal titulní roli v pilotním snímku The Prince (r. Gavin O'Connor).

Ryan Reynolds

9. října 2008 v 17:20
Povolání: Herec
Věk: 31
Datum narození: 23. 10. 1976
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Znamení: Váhy

Ryan Reynolds je především známý díky roli Vana Wildera v komedii SEXY PÁRTY, ukázal se divákům též v kanadském seriálu ODYSSEA. Tehdy mu bylo teprve 16 let. Hrál v u nás málo známém seriálu TWO GUYS AND GIRL, který běžel ve Spojených státech na stanici ABC. Hrál zde studenta medicíny Michaela Bergena.

V roce 2004 získal roli v 3. dílu série Blade. Film ale propadl. Roku 2005 se představil ve filmu 3:15 zemřeš..

Od roku 2002 do roku 2007 byl zamilován do zpěvačky Alanis Morissette, v roce 2004 se dokonce zasnoubili. Svoji píseň "EVERYTHING" věnovala jemu. Začali spolu žít v Ottawě. Až do roku 2006 nezažili žádnou větší hádku. Téhož roku vyšel v časopisu People, že jejich vztah upadá. Tuto zprávu Alanis v jednom rozhovoru zamítla se sdělením, že nemají důvod proč se rozcházet. 3. 2. 2007 se pár v dobrém rozešel, Alanis a Ryan Reynolds nadále zůstávají více než blízkými přáteli.

Ryan Reynolds má "drahý koníček" - choppery. Vlastní dva: Harley-Davidson Springer Softail a Confederate Hellcat

Omarion Grandberry

9. října 2008 v 17:17
Povolání: zpěvák, herec
Věk: 23
Datum narození: 12. 11. 1984
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Štír
Člen skupiny: B2K


Omarion Grandberry se narodil v americkém státě Kalifornie jako Omari Ishmael Grandberry. Je clenem skupiny B2K. 22 února 2005 vydal své sólové album "O".
Když vyšel Omarionův pozlacený debut "O" s podklady od jmen jako The Neptunes či Underdogs teprve na konci února loňského roku, kalifornský R&B zpěvák, který byl mimochodem již ve svých patnácti letech členem dva roky zpátky rozpadnuvšího se "boy bandu" B2K, již má dokončeno album nové. Jeho název "21" je opět jednoduchý jako facka a po prvním singlu "Entourage" vychází poslední říjnový den u Epic Records.

Mimo ní se zpěvák, který mimochodem vypomohl s trackem "Let Me Hold You" Bow Wowovi, jemuž se ovšem bude nálepka rapujcího dítětě strhávat ještě hodně dlouho horko těžko, objeví v několika filmech. Tím prvním bude horor "Somebody Hlep Me", kde se vedle něj představí i stejný žánr brázdící kolega Marquest Houston. Následovat by pak ještě měly snímky "Drama", nebo "Reggaeton" popisující příběh bronxského rappera "neplánovaně" hledajícího azyl v Portoriku, které ukáží, nakolik to Omarion myslí s celovečerními snímky vážně.

Jensen Ackles-životopis

9. října 2008 v 17:12
Povolání: herec
Věk: 30
Datum narození: 1. 03. 1978
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby
Jensen Ackles si chtěl jako svou původní profesi vybrat medicínu.Jednou ho kamarád přemluvil,aby s ním navštívil seminář.Na tomto semináři poznal svého nynějšího manažera a jeho zástupce.Ti ho prosili,aby odjel do L.A,ale Jensen chtěl nejdříve dodělat školu,tak uzavřel se svým manažerem dohodu,že přijede až po jejím dokončení.Když přijel do L.A tak si myslel,že roli bude hledat aspon 6 měsíců.proto byl mile překvapen,když hned uspěl a získal roli Malcolma v komedii Mr.Rhodey.Tento seriál byl velice úspěšný,ale měl bohužel jen dvě série.

Po této roli dlouho nemohl uspět.Byl velmi zoufalí,a pak se rozhodl jít na konkurz seriálu "Days of our Lives".Zabodoval a získal roli Erica Romana Bradyho.Tento seriál byl úspěšný u diváků i kritiků. Za postavu Erica byl Jensen nominovaný na ocenění "Daytime Emmy´s",a to dokonce 3 roky po sobě.Dokonce vyhrál ocenění žánru "Soap Opera" za nejlepší výkon nováčka na scéně v roce 1997. Po tomto úspěchu nelenil a navštívil konkurz na TV seriál WB Smallville.Skoro se stal novým Supermanem,ale nakonec tuto roli dostal Tom Welling
.

Odešel ze seriálu "Days of our Lives".Další role byla ve sci-fi seriálu Dark Angel.V první řadě si zde zahrál Bena,ztraceného bratra,odešel a v druhé serii si zahrál Aleca.Po několika letech od konkurzu na seriál Smallvill mu zavolali jeho tvůrci a řekli mu,že vytvořili část jen pro jeho postavu.Jensen Ackles je akceptoval a ve čtvrté sérii se objevil jako nový přítel Lany Langové Jason Teague.V tomto seriálu by nejspíš zůstal,kdyby nedostal nabídku od tvůrců Lovců duchů
, zahrát si Deana Winchestera.

Zajímavosti:
- Jensen se stal nejkrásnějším seriálovým hercem.
- Je velmi dobrý přítel se zpěvačkou Leann Rimes
a Christianem Keanem.
- Miluje jízdu na koni.
- Je fanouškem Dallaských kovbojů.
- Věnoval se basetballu.
- Ve volném čase si rád zazpívá a zahraje na kytaru.
- Jeho oblíbeným hercem je Harrison Ford a herečkou Meg Ryan
.
- Bojí se,že ho život v Hollywoodu změní.
- Jeho oblíbený zpěvák je Garth Brooks
.
- Jeho nejoblíbenější filmy
jsou Good Will Hunting(1997) a trilogie Indiana Jonese.
- Nesnáší svoje vlasy.
- Chtěl by si zahrát ve westernu.
- V seriálu Lovci Duchů jezdí černým autem
Chevy Impala z roku 1967.
- Byl součástí Hollywood Knights basketbal team-Tým,který hraje pro charitu.Jeho součástí byl i Jared Padalecki
.

Hugh Jackman

9. října 2008 v 17:08
Povolání: Herec
Věk: 39
Datum narození: 12. 10. 1968
Místo narození: Sydney, New South Wales, Australie
Znamení: Váhy
Hugh Michael Jackman se narodil 12. 10. 1968 v Sydney v Austrálii jako páté ze šesti dětí. Oba jeho rodiče byli Angličané a do Austrálie emigrovali ještě před jeho narozením. V roce 1976 se rozvedli, jeho matka Grace odcestovala zpátky do Anglie a jeho otec Chris, který pracoval jako účetní, zůstal s dětmi v Austrálii.

Po ukončení technologické univerzity, kde vystudoval komunikaci a žurnalistiku se rozhodl pro herectví, které začal studovat na Západoaustralské akademii muzických umění. Poté se začal věnovat
divadlu, objevil se například v klasickém představení Kráska a zvíře nebo ve hře Sunset Boulevard. Za hlavní roli v představení Oklahoma! (1999) získal ocenění pro nejlepšího herce v muzikálu (ostatně Jackman je také talentovaným hudebníkem, kromě zpěvu umí hrát na piano, kytaru a housle). O rok později získal cenu Australského filmového institutu pro nejlepšího herce za jeho roli v městském dramatu Erskineville Kings.

V únoru 1996 se oženil s herečkou Deborrou - Lee Furness, která je o 6 let starší než on. Seznámil se s ní při jeho první televizní roli v australském seriálu Corelli (1995). Hugh hrál vězně, který se zamiloval
do jeho advokátky (hrané právě Deborrou). Hugh a Deb adoptovali Oscara Maxmiliana Jackmana, který se narodil 15. 5. 2000. Mají ještě malou dcerušku

Do Jackmanova života zasáhla neuvěřitelná náhoda, když ho režisér Bryan Singer vybral do svého filmu X- men místo Dougraye Scotta, který v té době už natáčel jiný film. Jeho role Wolverina z něj doslova přes noc udělala herce známého nejen v Austrálii, ale po celém světě. Romantická komedie Animální přitažlivost, kde si zahrál po boku Ashley Judd a Grega Kinneara jeho popularitu ještě zvětšil. Pak už následoval film za filmem: Akční Operace: Hacker s Johnem Travoltou, romantický Kate a Leopold s Meg Ryan nebo třeba X-Men 2.

Zatím naposledy Jackman zazářil v epicko-akčním dobrodružném filmu režiséra Stephena Sommerse (Mumie, Král Škorpión) Van Helsing o stejnojmenném lovci upírů a vlkodlaků, který se z části natáčel v České republice. Kromě Hugha Jackmana v něm hrají např. Kate Beckinsaleová, David Wenham, Richard Roxburgh a z českých herců je v něm možno zahlédnout Danu Morávkovou a Marka Vašuta.

Sympatický Australan by mohl být budoucí velkou hvězdou Hollywoodu. Dokáže totiž zahrát jak elegantního gentlemana v romantické komedii, tak "drsňáka" v akčních filmech.